Makina Te Perdorura Me Nafte 4x4

Vedi altri contenuti di Makina ME QERA 15 EURO DITA su Facebook. 14 best Makina ne Shitje images on Pinterest | 1, Audi a3 and Benz e #MAKINA_me_QERA Dacia, Duster, 2012, Naftë · 4x4Html: pin. Kur te vij sërish në Shqipëri do shkoj sigurisht tek Auto Rent. Servis Automjetesh Nafte; Fiat 16 4x4. Ne kujdesemi që të zgjedhim makinat për të mos patur probleme me shitjen e tyre. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Pjese kembimi Auto te perdorura EMD、ティラナ - 「いいね!」763件 - Ketu do te gjeni pjese te perdorura per automjetet tuaja. 0 nafte 4x4 kamio automatike. feneret xeno/bi xenon & larje. Shitet Renault Megana viti 2008. com - Falas. Duke fillura nga regjistrimi, dhe me pas ne shtimin e makines te gjitha hapat jane te shpjeguara dhe shume te lehta. Faqja 105. al/blog veçoritë që i dallojnë makinat me Benzinë me ato me Naftë ⛽️ Shikoni se cila ju përshtatet juve më shumë 🙂 Lexoni këtu 👉 bit. 22 Dhjetor 2019, Tiranë. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. Gjon Shtjefni > ‎Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi Shitet Audi A5, ne gjendje te perkryer motorrike, full options, klima, kamio manuale, 4x4, me dokumenta te sapo paguar per nje vit. +355 69 760 3338. Shiten makina te ardhura nga italia me dogane te paguar. 0 Nafte Kamio Manuale A/C, Radio me CD Sedilje 4 + 1 Na kontaktoni per info & çmimin. 000 km me liber sherbimesh. Mercedes Benz C class 220 Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania, me dogane te prere , ne gjendje motorike dhe xhenerike te shkelqyer. , Njoftime, Makina, Mitsubishi, L200 Hyr | Regjistrohu. [email protected] Naftë 190000 km Automatike E zezë. Shitet: Benz Motorr 220 cdi Nafte. Gjermania po eksporton makina me naftë të përdorura. Motor Vehicle Company. 9 nafte 250 W passat 2000- 1. Okazion: Toyota Rav4 2. al kemi oferta më të mira të lirë, makina të përdorura përkatësisht në Shqipëri - Shqipëri. 3 sur la base de 124 avis «Shitet golf 5 benzine + gaz -viti 2004-i. opel campo 4x4 ccm 3. al dhe kontaktohuni nga blerësit që kërkojnë makina në shitje. 08% e flotës) dhe vetëm 274 makina elektrike, rreth 0,009% e flotës. Disa opsione te makines:-Karburanti : Nafte-Viti : 11-1999-Ngjyre PANA-Kamjo : Automatik -Motorri : 200 CDI Dissel – Kondicioner Para Mbrapa-Modeli Classic (i fundit)-XHAMA TE 4 ELEKTRIK +butona mbrapa tek dyert-Xhama te Zinj. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. com: Para se të blesh shtëpi kontakto me ne! Me ne ju blini një shtëpi më të mirë www. com: Apartamente 2+1 në shitje! Me foto dhe info e detajuar www. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Motor Vehicle Company. Per me teper informacion na kontaktoni ne +355693498174. kamera parkimi mbrapa. Vetura me qera Renault me 4x4 në Shtime Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat. disponojm shum pjes kembimi per makina te perdorura benz,audi,alfa,renault,ford,peugeot,citroen, fia. Postuar nga: AUTOIMMAGINE SRL Sot 0 pamje. Makina te perdorura 4x4 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shitblerjemakinash makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani gjej makina okazion merrjep vetura ne kosove makina ne shitje durres makina ne shitje ne shkoder merrjep shqiperi makina ne shitje tirane durres. Shesim Dhe Blejme Makina Te Vjetra Me Ose Pa Letra. Të gjitha Makina Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes Mercedes-Benz Model Tjeter 8 17 Baj ndrim me ngarkus te vogel. Shitet Peugeot 301 1. Me cmime nga më të mirat në treg , ofrojmë makinat më cilesore në tregun shqiptar. Ju do të gjeni makina të përdorura (para-pronësi makina) në kushte të mira. 1 Benzine pa plumb Kamio Manuale A/C, Radio me CD Sedilje 4 + 1. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana, Albania - Rated 4. Shiko te gjitha njoftimet në kategorin Automjete Makina ne shitje te perdorura Shitet krahasoni produktet që ju jeni të interesuar në kategorine Automjete ose Makina Shitet, gjej makina, makina me qera, lojra me makina, makina ne shitje, Blej Makine, gjeni makina, makina ne shitje te lira, makina te perdorura, shitblerje makinash, blej makina, shes makina, makina per shitje, makina ne. Makina ne shitje Kerkoj te shes peugeot 307 per arsye mos perdorimi: pin. Nissan €4,700. Automjete 4x4 me qera. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Ne ju ofrojmë Makina me Qera në kategoritë: EKONOMIKE, LUKSOZE, 4x4 dhe MAKINA NUSESH. 0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4X4, viti prodhimit 2012, 4+1 vende, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel+aux+usb, xhama eklektrik, pasqyra elektrike, dy celesa me pult, pilot automat, liber sherbimi vw etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshmeJam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj. 9 TwinAir Turbo S&S 4x4. 3 βάσει 125 κριτικές, "Shitet golf 5 benzine + gaz -viti 2004-i. Me cmime nga më të mirat në treg , ofrojmë makinat më cilesore në tregun shqiptar. com është tregu profesional i makinave në internet për më tepër kliko këtu!. 000 km me liber sherbimesh. Makina Me Qera added 11 new photos from April 2018 to the album: Opel Frontera 4x4. 000 , Klima, Navi, Kamera, Panorama Cmimi 7500 euro. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana - Note de 4. Kambio automatike. Cmimi i diskutueshem. kulla Mëhillaj Nr 3, kati i pestë, Mëzez, Kashar,Tiran. Shfaq Menun. Foristrada Mitsubishi L200 4x4 , Makina eshte me timon ne krah te djathte dhe eshte ne gjendje te mire pune. 7600 euro pak i. shes blej makina motorra dhe gjera te ndryeshme has 24. Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE Audi / A3. makina eshte super gjend. Gjon Shtjefni > ‎Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi Shitet Audi A5, ne gjendje te perkryer motorrike, full options, klima, kamio manuale, 4x4, me dokumenta te sapo paguar per nje vit. 0 nafte 4x4 kamio automatike. Ju do të gjeni makina të përdorura (para-pronësi makina) në kushte të mira. E fundit ne shkurt vaj filtra, rripa dhe sherbime te tjera. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana - Note de 4. Makina dasmash me qira. Makina me qera. Veturaneshitje. Servis Automjetesh Nafte; Fiat 16 4x4. U Mbyll So is on Facebook. Postuar më 10 Nëntor 2017 by Pjes kembimi te perdorura AUTO 4. Altro Ford fusion 1. 14 best Makina ne Shitje images on Pinterest | 1, Audi a3 and Benz e #MAKINA_me_QERA Dacia, Duster, 2012, Naftë · 4x4Html: pin. al/blog veçoritë që i dallojnë makinat me Benzinë me ato me Naftë ⛽️ Shikoni se cila ju përshtatet juve më shumë 🙂 Lexoni këtu 👉 bit. *** Per Te Gjithe Te Apasionuarve Pas Makinave *** Shitet ford focus 1. Gjendja perfekte esht makin e familjes e mbajtur per merak. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, nje nga portalet e para shqipetare qe jep prioritet tregut te makinave ne shitje, makinave me qera, serviseve e pjeseve te kembimit. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. Makina me Qera Elbasan Romi. Azienda di veicoli a motore. 0 Automatike 4x4 e Sapo ardhur. 2007' Jeep Cherokee. Dok per 1 vit. Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. MAKINA TE PERDORURA NE SHITJE NE GJERMANI - MAKINA Shes Ford Sport Ka: pin | Shpallje falas, automjete, patundshmeri, telefone, pune Mercedes C Class 220 CDI: pin. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana - Note de 4. Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. Autostrada Durres-Tirane Sh2, Borakë. Gjon Shtjefni > ‎Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi Shitet Audi A5, ne gjendje te perkryer motorrike, full options, klima, kamio manuale, 4x4, me dokumenta te sapo paguar per nje vit. Shitet ose nderrohet bmw me kamio automat motorr 200 me nafte ne gjendje shum te mire shum e paster. Nafte/Gasoline. Disa opsione te makines:-Karburanti : Nafte-Viti : 11-1999-Ngjyre PANA-Kamjo : Automatik -Motorri : 200 CDI Dissel – Kondicioner Para Mbrapa-Modeli Classic (i fundit)-XHAMA TE 4 ELEKTRIK +butona mbrapa tek dyert-Xhama te Zinj. com është tregu profesional i makinave në internet për më tepër kliko këtu!. 888 likes · 15 talking about this. Me një sukses të vazhdueshëm deri më sot vazhdojmë të shesim makina të përdorura në tregun shqiptarë. Car rental. kambio automatike & tip tronic. 9 nafte 200 Makina ne Sh*tje, Te ardhura nga USA&Europa. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. Motorra makinash AUTO 4 DURRES Auto Fitimi 4x4. 0 Nafte Kamio Manuale A/C, Radio me CD Sedilje 4 + 1 Na kontaktoni per info & çmimin. Makina eshte prodhim gje (Verona). Shitet Ford Focus Titanium 1. kerkomakina. Shiten Makina. al kemi oferta më të mira të lirë, makina të përdorura përkatësisht në Shqipëri - Shqipëri. Makina te demtuara per pjese rezerve Motorre 220 normal dhe ndruesi zf 90 6+1. al dhe kontaktohuni nga blerësit që kërkojnë makina në shitje. Ford fusion 1. klima dixhitale bizonale. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina ne shitje. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Τίρανα. cmimi 3200 euro. 9 TwinAir Turbo S&S 4x4. 4 nafte e vitit. sediljet lekure. 9 Naft 6 Marsha #viti2007#Auto4⃣ vetëm #pjese cilësore. 910 Me gusta · 122 personas están hablando de esto. Marim makina te perdorura me dhe pa dokumenta. Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. Motorrat si me poshte: Shenik viti 2000- 1. Makina Me Qera added 11 new photos from April 2018 to the album: Opel Frontera 4x4. Numer kontakti per pjese te perdorura》0686941106 Ne ju ofrojmë Makina me Qera në kategoritë: EKONOMIKE, LUKSOZE, 4x4 dhe MAKINA NUSESH. Njoftime per makina. FIAT Panda Cross 0. 000 km me liber sherbimesh,makina esht full option,ne gjendje perfekte dhe cdo sherbim i sapo ber dhe gati per cdo lloj prove!0696596666 ‎ Blenard Alhysa ‎ para Tregu i sendeve te. Okazion: Jeep cherokee automat nafte 4x4 me targa sendilet marshin me ngroje dhe elektrike xhama te zi origjinale makina esht me targa te gjitha dokumentat. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Naftë 190000 km Automatike E zezë. Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. al, gjeni automjetin qe ju nevojitet. Makina ne shitje. Manuale 6 marsha. Ford fusion 1. 8 Comments · Full Story. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. 0 Nafte Kamio Manuale A/C, Radio me CD Sedilje 4 + 1. 22 880 pëlqime · 97 duke folur në lidhje me këtë. Lexoni sot në MerrJep. 0682884392. 4x4 te perdorura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shitblerjemakinash makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani gjej makina okazion merrjep vetura ne kosove makina ne shitje durres makina ne shitje ne shkoder merrjep shqiperi makina te perdorura ne shitje ne gjermani makina. Δείτε περισσότερα σχετικά με τη Σελίδα Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi στο Facebook. Makina eshte perfekte pa asnje problem. com: Para se të blesh shtëpi kontakto me ne! Me ne ju blini një shtëpi më të mirë www. Vendosni njoftime falas / shpallje falas në Makina. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali - Page 2 dyer dhe nafte. Makina të përdorua në AutoBox. Ketu mund te gjeni gjithcka rreth makinave, si dhe nje treg te gjer makinash. Shitet ose nderrohet bmw me kamio automat motorr 200 me nafte ne gjendje shum te mire shum e paster. FIAT Panda Cross 0. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina te perdorura 4x4. Makina eshte ne gjendje te. Ne ju ofrojmë Makina me Qera në kategoritë: EKONOMIKE, LUKSOZE, 4x4 dhe MAKINA NUSESH. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". opel campo 4x4 ccm 3. Car rental. Ketu do te gjeni pjese te perdorura per automjetet tuaja. Shitet Mercedes C200 CDI Classic Full per modelin e saj…Prodhim Nentor 1999. 08% e flotës) dhe vetëm 274 makina elektrike, rreth 0,009% e flotës. Vetura dhe Makina me karburant nafte ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Per here te pare ne Shqiperi ju keni mundesi te vini ne shitje ose te kerkoni automjete te reja ose te perdorura pa leke ne nje platforme moderne, te shpejte dhe te thjeshte. Me Marrveshje. 2 me zinxhir. Gjendje perfekte. Makina eshte ne. feneret xeno/bi xenon & larje. Makina te perdorura ne shitje. Makina eshte perfekte pa asnje problem. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, nje nga portalet e para shqipetare qe jep prioritet tregut te makinave ne shitje, makinave me qera, serviseve e pjeseve te kembimit. Create New Account. Okazion Vetem per cash,Rang Rover Vogue 2009 3. Fjalëkalimi; Ju lutem vendosni fjalëkalimin e zgjedhur gjatë regjistrimit të makinës tuaj. Numer kontakti per pjese te perdorura》0686941106 Ne ju ofrojmë Makina me Qera në kategoritë: EKONOMIKE, LUKSOZE, 4x4 dhe MAKINA NUSESH. al/blog veçoritë që i dallojnë makinat me Benzinë me ato me Naftë ⛽️ Shikoni se cila ju përshtatet juve më shumë 🙂 Lexoni këtu 👉 bit. Me shume info. Kambio automatike. Ju mund të shitur makinën tuaj të përdorura falas ose të blerë makinë të lirë e përdorur - ju mund të paguani më pak për makinën më të mirë të përdorura në. Njoftimet dhe ofertat më të mira për automjete dhe makina ne shitje. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi – Tirane, 1001 Tirana – Mit 4. Çmimi i ulët nuk do të thotë gjithmonë profesionalizëm i ulët. Vetura në shitje; Vetura me qera;. Makina nusesh me qera ne Tirane, Aeroporti “Nene Tereza” ne Rinas, Durres, Kamez dhe kudo ne Shqiperi. 14 best Makina ne Shitje images on Pinterest | 1, Audi a3 and Benz e #MAKINA_me_QERA Dacia, Duster, 2012, Naftë · 4x4Html: pin. U Mbyll So is on Facebook. Δείτε περισσότερα σχετικά με τη Σελίδα Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi στο Facebook. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina ne shitje. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Shitet makine Toyota RAV 4. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Manuale 6 marsha. Makina nusesh me qera ne Tirane, Aeroporti "Nene Tereza" ne Rinas, Durres, Kamez dhe kudo ne Shqiperi. Makina Eshte Ne SUPER GJENDJE Si nga Pjeset Motorrike Xhenerike Estetike shume e paster. 3 βάσει 125 κριτικές, "Shitet golf 5 benzine + gaz -viti 2004-i. Nëse nuk e keni fjalëkalimin dërgoni SMS tek numri 0676010111 me të njëjtin numër që keni regjistruar makinën. Shitblerje-Maki nash,te reja dhe te perdorura. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Toyota Rav4 fundi 2006. Makina esht e sapo ardhur nga zvicra disponon 190. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. nje par felge me goma vere/dimer, te reja me tipi W202 modeli C 220 CDI Esprit, automatike, kater dyer dhe nafte. 7HSE 4X4 Diesel me letra te paguara per 1Vit! Makina disponon kambio automatike dhe tip-tronic navigator i madh bagazhier me 6 CD player MP3 tapiceri lekure shum e paster sensore parkimi origjinal para-mbrapa clima bi zona eshe per pasagjeret mbrapa sendile me ngrohje dhe levizje elektrike drita xenon pilot. 4x4, kabriolet, SUV / xhip, fuoristrada, karavan / portobagazh. 0683622225. kambio automatike & tip tronic. Ofrojmë shërbiminin aty ku ju ndodheni. sediljet me ngrohje. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Τίρανα. Ne ju ofrojmë Makina me Qera në kategoritë: EKONOMIKE, LUKSOZE, 4x4 dhe MAKINA NUSESH. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina te perdorura 4x4. Makina me 0 Km; Hyrje Tregtare. Ford Kuga 2. 958 · 104 μιλούν γι' αυτή τη Σελίδα. Harrova fjalëkalimin. al/blog veçoritë që i dallojnë makinat me Benzinë me ato me Naftë ⛽️ Shikoni se cila ju përshtatet juve më shumë 🙂 Lexoni këtu 👉 bit. 0683622225. Nissan Qashqai ,Nafte 2. 000 km origjinale me liber servisi viti 09/2012. Makina me qera. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Ekonomike Kia Picanto. Lini një koment Peugeot 307 Cilndrata 1. 000 km me letra te paguara deri me korrik 2020. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana, Albania - Rated 4. 3 sur la base de 124 avis «Shitet golf 5 benzine + gaz -viti 2004-i. GAZ-69 - Wikipedia: pin. 9 nafte viti 2003, 220 km/h qyteti vlore shitet per arsye ekonomike per me. sediljet lekure. al dhe kontaktohuni nga blerësit që kërkojnë makina në shitje. Gjendje perfekte, letra per 1 vit, siguracion mini kasko. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. com: Para se të blesh shtëpi kontakto me ne! Me ne ju blini një shtëpi më të mirë www. 910 Me gusta · 122 personas están hablando de esto. com është tregu profesional i makinave në internet për më tepër kliko këtu!. 2 me zinxhir. 0683622225. Create New Account. Shitet makina Ford Focus. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Njoftimet dhe ofertat më të mira për automjete dhe makina ne shitje. Gjon Shtjefni > ‎Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi Shitet Audi A5, ne gjendje te perkryer motorrike, full options, klima, kamio manuale, 4x4, me dokumenta te sapo paguar per nje vit. makina eshte perdorur nga familjar. Shit ose blej. Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. 4x4 te perdorura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shitblerjemakinash makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani gjej makina okazion merrjep vetura ne kosove makina ne shitje durres makina ne shitje ne shkoder merrjep shqiperi makina te perdorura ne shitje ne gjermani makina. Faqja 105. 0 nafte 4x4 kamio automatike. Motor Vehicle Company. 8 Comments · Full Story. 5 / Manuale / 5 Porta / AC / 5000 Leke/24h / Cel +355 67 222 1 222 & +355 67 33 33 003. Makina dasmash me qira. al/blog veçoritë që i dallojnë makinat me Benzinë me ato me Naftë ⛽️ Shikoni se cila ju përshtatet juve më shumë 🙂 Lexoni këtu 👉 bit. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Vetura me qera Renault me 4x4 në Shtime Rendit sipas Më të fundit. 0683622225. 6 Nafte e 2015. Ford fusion 1. Në artikullin e mëposhtëm të Steve Hanley, jo më kot janë përmendur kostot që adoptuesit e parë (blerësit) e makinave elektrike kanë shpenzuar për të sjellë shoqërinë një hap më…. Vendosni njoftime falas / shpallje falas në Makina. Makina 4x4 ne shitje ne shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shijak makina ne shitje me kamio automatike shitblerjemakinash gjej makina okazion merrjep vetura ne kosove shes makina te lira makina ne shitje ne shkoder makina ne shitje durres makina ne shitje. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Ketu do te gjeni pjese te perdorura per automjetet tuaja. 924 · 142 μιλούν γι' αυτή τη Σελίδα. Ardhur nga GjermaniaTargat e sapo bera. Me një sukses të vazhdueshëm deri më sot vazhdojmë të shesim makina të përdorura në tregun shqiptarë. gomat e sapo. Marim porosi per te gjithe llojet e Jump to. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. al kemi oferta më të mira të lirë, makina të përdorura përkatësisht në Shqipëri - Shqipëri. 0682884392. cmimi 3200 euro. GAZ-69 - Wikipedia: pin. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. nje par felge me goma vere/dimer, te reja me tipi W202 modeli C 220 CDI Esprit, automatike, kater dyer dhe nafte. ly/2HZP41P. Disa opsione te makines:-Karburanti : Nafte-Viti : 11-1999-Ngjyre PANA-Kamjo : Automatik -Motorri : 200 CDI Dissel – Kondicioner Para Mbrapa-Modeli Classic (i fundit)-XHAMA TE 4 ELEKTRIK +butona mbrapa tek dyert-Xhama te Zinj. Gjermania po eksporton makina me naftë të përdorura. 1 Benzine pa plumb Kamio Manuale A/C, Radio me CD Sedilje 4 + 1. Makina eshte e gatshme ne cdo moment per tu testuar. Në artikullin e mëposhtëm të Steve Hanley, jo më kot janë përmendur kostot që adoptuesit e parë (blerësit) e makinave elektrike kanë shpenzuar për të sjellë shoqërinë një hap më…. 22 879 pëlqime · 123 duke folur në lidhje me këtë. Tel 0674731569. Jeep cherokee automat nafte 4x4 me targa sendilet marshin me ngroje dhe elektrike xhama te zi origjinale makina esht me targa te. Gjendja perfekte esht makin e familjes e mbajtur per merak. Kerkon makina? Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. Vetura me qera Renault me 4x4 në Shtime Rendit sipas Më të fundit. +355 69 760 3338. 5 Nafte 4x4 Kamio Automatike Viti 2002 - Me letra te sapo prera Te gjitha…". Postuar nga: AUTOIMMAGINE SRL Sot 0 pamje. 9 nafte 250 W passat 2000- 1. 0 Nafte Kamio Automatike A/C, Radio me CD. C klas 180 benzin +gaz makina sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar. Ne kemi makina Mercedes-Benz për shitje: të reja dhe të përdorura Mercedes-Benz në kushte të mira. Ofrohet mundesia e blerjes me keste. Harrova fjalëkalimin. 0 Nafte Kamio Manuale A/C, Radio me CD Sedilje 4 + 1. SHITET Dacia Duster 4x4, manuale, Marka: Dacia Modeli: Duster Kambio: Manuale Karburanti: Nafte Viti: 2010 Km: 129000 Cmimi: 9000€ Makina eshte ne gjendje shume te mire, ka dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar, siguracion TPL dhe KASKO. 7 nafte 2001 pompe elektrike. Difekte, vetem koka e sendiljes mi ka prishur djali por qe e rregullojm tjerat jan super as vaj e filtra ska nevoj ti behen se sapo ja kam bere me liber sherbimi. Per me teper informacion na kontaktoni ne +355693498174. 0683622225. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. GOLF5 1,9 TDI,2008,NAFTE,AUTOMATIK: pin. Shesim nje Passat 1. Makina te perdorura ne shqiperi per shitje | Peqini Online Shiko Makina te perdorura ne Kerkoni Makina ne shqiperi ne shitje, Makina te perdorura ne shqiperi per shitje ose ne linhai atv 300 4x4 service manual; winforbet sport; mynet erkek video; xfinity remote control setup; jpm battery price; verification of pag ibig membership;. 6 800 EUR Foristrada 4x4 nisan qashqi. 0 nafte 4x4 kamio automatike. Liste emaili. Veturaneshitje. Vetura Okazion Caddy 1. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali - Page 2 11 Shk 2020bmw 530xd f10 4x4, 260ps, dizel sportpaket inkl. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Me një sukses të vazhdueshëm deri më sot vazhdojmë të shesim makina të përdorura në tregun shqiptarë. Ford fusion 1. Makina të përdorua në AutoBox. Vetura me qera Renault me 4x4 në Shtime Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat. Publikoni ketu. 7HSE 4X4 Diesel me letra te paguara per 1Vit! Makina disponon kambio automatike dhe tip-tronic navigator i madh bagazhier me 6 CD player MP3 tapiceri lekure shum e paster sensore parkimi origjinal para-mbrapa clima bi zona eshe per pasagjeret mbrapa sendile me ngrohje dhe levizje elektrike drita xenon pilot. 2 D-CAT 4x4 nafte esa po ardhur me dogane te paguar gomat te reja te gjitha sherbimet te kryera ne kohen e duhur me liber sherbimi komand bordi ne timon sendilet marshine elektrike dhe me ngroje, xhamat mbrapa te zi, shum e paster dhe e mbajtur mir si nga brenda dhe nga jasht , nga ana xhinerike motorike dhe estetike esht perfekt makina nuk ka nevoj as per gje makina ka. Cmimi i diskutueshem. 0 Nafte Kamio Automatike A/C, Radio me CD. 000 , Klima, Navi, Kamera, Panorama Cmimi 7500 euro. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Τίρανα - Βαθμολογία 4. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". March 21, 2018 at 1:56 PM · Public. 1 Benzine pa plumb Fuoristrada/4x4 Hyundai. shes blej makina motorra dhe gjera te ndryeshme has 24. 22 879 pëlqime · 123 duke folur në lidhje me këtë. Okazion Vetem per cash,Rang Rover Vogue 2009 3. Albania Holidays DMC nepermjet kesaj faqeje interneti u ofron klienteve mundesi per te marre makina me qira me teper nepermjet disa kompanive nderkombetare me emer si dhe kompanive serioze lokale te cilat ofrojne cmime konkurruese dhe fleksibilitet. Pjese kembimi, motoçikleta, moped, makina, makina bujqësore ne shitje ne Merrjep. 5 nafte 4x4 viti 2001 mund te ndrrohet me veture cmimi 4000€i diskutushem viber watsap 0699324799. Shitet ford focus 1. Αρέσει σε 22. Gjermania po eksporton makina me naftë të përdorura. ! Na kontaktoni. sediljet lekure. Lexoni sot në MerrJep. Mund ta kontrolloni ku te doni. pjes kembimi per makina te perdorura. Njoftime te Ngjashme: pin.